Про компанію

Opel — один із найбільших виробників автомобілів у Європі. Компанія була заснована в 1862 році Адамом Опелем у місті Рюссельсхайм у Німеччині. Opel і його британська сестринська компанія Vauxhall продають понад один мільйон автомобілів на рік. У 2014 компанія стала третім за величиною виробником легкових автомобілів у Європейському Союзі. Opel проводить найбільшу у своїй історії програму оновлення модельного ряду. До 2018 році компанія планує представити 27 нових моделей і 17 нових двигунів. Opel розпочав виробництво автомобілів у нових для себе сегментах: це компактний позашляховик Mokka, міська мікролітражка ADAM і елегантний кабріолет Cascada.

Головний офіс компанії знаходиться в місті Рюссельсхайм. До складу компанії входять 10 заводів і чотири конструкторсько-випробувальних бюро, розташованих у шести країнах Європи. В європейських підрозділах компанії працює близько 34 500 чоловік, з них більше 16 500 — у Німеччині. Компанії Opel і Vauxhall мають представництва в більш ніж 50 країнах світу. У 2014 році компанія Opel/Vauxhall продала 1,095 мільйона легкових і малотонажних автомобілів по всьому світу.

Філософія OPEL

Наш світ змінюється. З’являються нові технології й інноваційні винаходи, які можуть назавжди змінити наші життя. Ми в Opel прагнемо, щоб зміни принесли користь усім і кожному. Саме тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб новітніми технологіями могли користуватися всі, а не лише обрані. І такий підхід є невід’ємною складовою нашого бренду. У своїх продуктах і послугах ми завжди використовуємо останні технології, роблячи їх доступними для широкого загалу. Адже інновації здатні покращити наш світ лише тоді, коли доступні всім.