Trade-in

Trade-in — це дуже популярна і зручна послуга, яка дозволяє клієнту обміняти свій автомобіль на новий (або інший з пробігом), доплативши різницю в ціні.

Якщо ваш автомобіль в хорошому стані, але ви хочете новий OPEL, приїжджайте до нас в салон, ми допоможемо здійснити такий обмін. Різницю в ціні можна оплатити одразу або оформити кредит. Також, ви можете обміняти свій автомобіль на інший автомобіль з пробігом, що вам сподобався і є у нас в наявності.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ДЛЯ ОЦІНКИ АВТО

 

Переваги Trade-in:

  • простота і зручність — ви не витрачаєте час і зусилля на пошук покупця вашого автомобіля, не займаєтеся презентацією, торгами, оформленням угоди.
  • оперативність — ви відразу отримуєте новий автомобіль, не чекаючи продажу існуючого, цим займаємося ми, а ви їдете на новій машині.
  • безпека — ви нічим не ризикуєте, так як немає факту передачі грошей, ми оформляємо договір і гарантуємо вам фінансову безпеку.

 

Як скористатися послугою Trade-in

1. Приїхати до нас в салон на своєму автомобілі і заповнити анкету для оцінки автомобіля

2. Наші фахівці проведуть повну діагностику вашого автомобіля на СТО. Вартість такої послуги 350 — 400 грн. оплачується за рахунок салону, якщо клієнт згоден на залікову вартість авто після діагностики.

3. Клієнт передає свій автомобіль салону, попередньо знявши його з обліку в МРЕВ. Зняття з обліку здійснюється за рахунок і силами клієнта або за нашим сприянням.

4. Оформляється договір купівлі — продажу та проводиться доплата за новий автомобіль OPEL або інший обраний. На різницю у вартості при бажанні клієнта може бути оформлений кредит з мінімальними відсотками.

5. Клієнт отримує новий автомобіль.

Якщо у вас є питання по послузі Trade-in або ви хочете знати, які автомобілі у нас є, заходьте на наш сайт або телефонуйте +38 (0382) 73-53-53, +38 067 608 9016.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ДЛЯ ОЦІНКИ АВТО