Концерн Stellantis та банк-партнер CREDIT AGRICOLE відновлюють автокредитування для юридичних осіб

Концерн Stellantis та банк-партнер CREDIT AGRICOLE поновлюють програму автокредитування для юридичних осіб: ставка — від 0,01% річних; термін кредитування — до п’яти років (60 місяців); перший внесок — мінімум 30% вартості автомобіля.
Програма діє для всіх ключових брендів Концерну Stellantis в Україні, зокрема Opel.

Підтримка ведення бізнесу — це підтримка економіки України, що дуже важливо в нинішні непрості часи. Саме тому Концерн Stellantis в Україні спільно з міжнародним та надійним банком-партнером CREDIT AGRICOLE вирішили відновити програму кредитування придбання автомобілів для юридичних осіб. Це дасть змогу різноманітним компаніям оновити власний автопарк для подальшого ведення та розширення бізнесу.
Концерн Stellantis в Україні та банк-партнер CREDIT AGRICOLE відновлюють автомобільне кредитування для юридичних осіб та пропонують вигідні умови

Нова програма автомобільного кредитування передбачає чимало переваг. По-перше: мінімальну відсоткову ставку — від 0,01% річних. По-друге: невисокий перший внесок по кредиту — мінімум 30% вартості автомобіля. По-третє: довгий термін кредитування — максимум до п’яти років (60 місяців).

Варто зазначити, що навіть при максимально довгостроковому кредитуванні терміном на 60 місяців та за умови мінімального першого внесу (30% вартості автомобіля), відсоткова ставка залишається досить помірною з урахуванням нинішніх ризиків — на рівні 11,99% річних.

За програмою кредитування, також передбачено страхування автомобіля та цивільної відповідальності у перевірених надійних страхових партнерів. Крім того, передбачена можливість дострокового погашення кредиту та його закриття за бажанням клієнта.
Автокредитування від CREDIT AGRICOLE — для провідного бренду Opel концерну Stellantis

Нова програма кредитування від банку-партнера CREDIT AGRICOLE на придбання автомобілів діє для всіх ключових Брендів концерну Stellantis, представлених в України. Таким чином, жоден потенційний покупець не обмежений у праві свого вибору бажаного автомобіля та можливості отримати максимально вигідні умови фінансування покупки.

Автомобілі німецького бренду Opel пропонують традиційний прагматизм: оптимальні комплектації, економічні двигуни, якісний та зручний салон, сучасний та стриманий дизайн. Легкові хетчбек та компактні кросовери будуть ідеальним вибором у якості корпоративного транспорту або приватного автомобіля, а комерційні фургони стануть справжніми помічниками в питаннях ведення бізнесу. Особливо з урахуванням нової вигідної кредитної програми від банку-партнера CREDIT AGRICOLE.
Кредитування у партнерстві з Концерном Stellantis — це завжди вигідно: переконайтесь самі завдяки онлайн калькулятору!

Представники Концерну Stellantis в Україні завжди шукають та обирають найкращі пропозиції для потенційних клієнтів. Це стосується як модельної лінійки Брендів та запропонованих версій різноманітних автомобілів, так і банків-партнерів з якими реалізуються фірмові програми кредитування або лізингу.

Ці програми можуть бути різними, проте завжди незмінними залишаються ключові переваги: відомі та надійні банки-партнери, максимально прозорі умови фінансування, спеціальні вигідні пропозиції з точки зору терміну кредитування або процентної ставки, перевірені страхові компанії, швидкість розгляду та погодження заявки на кредит або лізинг. Всі ці переваги можна описати одним терміном — зручність для клієнта.

І тепер пропозиції фінансування від партнерів Концерну Stellantis стають ще більш зручними завдяки впровадженню онлайн калькулятора розрахунку кредиту! Просто обирайте омріяну модель автомобіля, вказуйте бажаний термін кредитування і можливий перший внесок, відмічайте найбільш зручні умови кредиту «класичний/ануїтет» — та миттєво отримуйте детальний розрахунок: все зрозуміло, просто, зручно!