Якщо OPEL — то тільки в Автоцентрі «ЛИГА»

Opel тепер у Хмельницькому! Не просто Opel, а дилерський центр 3S, який надає Вам повний спектр послуг і турботу про кожного з Вас. Адже ми тепер сім’я, велика родина під назвою Opel.

Наша компанія, Автоцентр «ЛИГА», є офіційним дилером автомобільної марки Opel в Україні. Цей статус надає нам право продавати нові автомобілі Опель, проводити гарантійні ремонти, продавати оригінальні запчастини та аксесуари Opel.

Дилерський договір був підписаний нами 11 вересня 2017 року із дистриб’ютором Opel Southeast Europe LLC, головний офіс якого знаходиться в Угорщині. Це один із найбільших і найуспішніших дистриб’юторів компанії Опель у світі.

У березні 2019 року підписаний дилерський договір із «Пежо Сітроен Україна», новим дистриб’ютором марки Opel в Україні з 2019 року.

Приватне підприємство — Автоцентр «ЛИГА» входить в мережу автоцентрів «ЛИГА», одного з найбільших операторів із продажу та обслуговування нових автомобілів в Хмельницькій області. На сьогоднішній день портфель мережі налічує вже 14 автомобільних брендів.

Наша команда

Заступник директора

Керівник з продажу нових автомобілів

Адміністратор салону

l.demchuk@liga-opel.km.ua

 

 

 

Майстер-приймальник сервісу

Майстер-приймальник сервісу

 

 

Майстер-приймальник сервісу

Реквізити нашої компанії

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО – АВТОЦЕНТР “ЛИГА”
Код за ЄДРПОУ 32680245, ІПН 326802422254, № свід. 31828171
Адреса: 29008, м. Хмельницький, вул. Петлюри, 57/1
Банківський рахунок: UA593052990000026006046001673 , Банк ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 305299

Виписка з ЄДРПОУ
Витяг ПДВ
Наказ про призначення директора

Про Опель

Opel — один із найбільших виробників автомобілів у Європі. Компанія була заснована в 1862 році Адамом Опелем у місті Рюссельсхайм у Німеччині. Opel і його британська сестринська компанія Vauxhall продають понад один мільйон автомобілів на рік. У 2014 компанія стала третім за величиною виробником легкових автомобілів у Європейському Союзі. Opel проводить найбільшу у своїй історії програму оновлення модельного ряду. До 2018 році компанія планує представити 27 нових моделей і 17 нових двигунів. Opel розпочав виробництво автомобілів у нових для себе сегментах: це компактний позашляховик Mokka, міська мікролітражка ADAM і елегантний кабріолет Cascada.

Головний офіс компанії знаходиться в місті Рюссельсхайм. До складу компанії входять 10 заводів і чотири конструкторсько-випробувальних бюро, розташованих у шести країнах Європи. В європейських підрозділах компанії працює близько 34 500 чоловік, з них більше 16 500 — у Німеччині. Компанії Opel і Vauxhall мають представництва в більш ніж 50 країнах світу. У 2014 році компанія Opel/Vauxhall продала 1,095 мільйона легкових і малотонажних автомобілів по всьому світу.

Філософія OPEL

Наш світ змінюється. З’являються нові технології й інноваційні винаходи, які можуть назавжди змінити наші життя. Ми в Opel прагнемо, щоб зміни принесли користь усім і кожному. Саме тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб новітніми технологіями могли користуватися всі, а не лише обрані. І такий підхід є невід’ємною складовою нашого бренду. У своїх продуктах і послугах ми завжди використовуємо останні технології, роблячи їх доступними для широкого загалу. Адже інновації здатні покращити наш світ лише тоді, коли доступні всім.

Як нас знайти?

Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький, вул. Петлюри, 57/1, Автоцентр «ЛИГА». До вашої уваги надаємо широку лінійку легкових автомобілів і кросоверів. У наявності на складі завжди є Opel Mokka, Opel Crossland, Opel Combo, Opel Vivaro, Opel Zafira.

Купуючи автомобіль у нас, ви можете розраховувати на якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, оригінальні запчастини, додаткові аксесуари, професійний підхід і довіру. Гнучка система знижок, кредитування, страхування, система Trade-In та інші додаткові послуги будуть надані кожному клієнту нашими досвідченими працівниками. Сучасне оригінальне обладнання СТО, спец інструмент, діагностичні прилади, кваліфіковані механіки, цех кузовного ремонту, мийка — завжди до ваших послуг.

Ви можете розраховувати на нас в будь-яку хвилину. З радістю відповімо на всі ваші запитання за телефоном +38 094 710 52 39.