fbpx
Автоцентр "ЛИГА" - офіційний дилер OPEL м. Хмельницький, вул. Петлюри 57/1
Автоцентр "ЛИГА"
+38 (094) 710 52 39
img
Grandland

Кросовер наступного покоління

ціна від 999 900 ₴ Витрати пального
3,9 л / 100 км
Grandland

Кросовер наступного покоління

ціна від  999 900 ₴
Витрати пального 3,9 л / 100 км

Дизайн

АМБІТНИЙ ТА СМІЛИВИЙ
ЯСКРАВИЙ ДИЗАЙН

Завдяки інноваційним принципам проектування Opel Grandland перетворився на кросовер, що не схожий на жоден інший. Спортивну естетику поєднано з вивіреними німецькими лініями, щоб справляти враження на дорозі та перевершувати всі очікування.

ДОКОРІННІ ЗМІНИ
ЕФЕКТНІ ДИСКИ

Grandland було спроектовано з нуля. Усі вузли та агрегати цього кросовера нового покоління було ретельно опрацьовано до найдрібніших деталей, що видно з яскравого зовнішнього оформлення, додаткових кольорів кузова та асортименту привабливих легкосплавних дисків, що пропонуються у діаметрах від 17 до 18 дюймів.

АКЦЕНТ НА ГОЛОВНОМУ
ЕРГОНОМІЧНИЙ САЛОН

У салоні Opel Grandland на вас чекає приголомшливий екран Pure Panel®. Така цифрова еволюція організації місця водія дозволяє запобігати інформаційному перевантаженню. Натомість дані про їзду подаються у красивому і легкому для зчитування вигляді.

ПРИВЕРТАЙТЕ УВАГУ
КОНТРАСТНИЙ ДАХ

Продемонструйте свій унікальний стиль, обравши контрастну комбінацію кольорів даху та кузова Grandland, які гарантовано змусять всіх навколо звертати на вас увагу щоразу, як ви з’являтиметеся перед ними.

БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО НАЗВА
ОНОВЛЕНА ЕМБЛЕМА

Оновлені емблеми на кузові Grandland яскраво свідчать про чисті та сміливі лінії зовнішнього оформлення, властивого флагманському кросоверу Opel. Це не просто напис на кузові, а натяк на неймовірну техніку та потужність під капотом. Це і є ознакою нового покоління кросовера.

ДИВІТЬСЯ У МАЙБУТНЄ
OPEL VIZOR

З якого боку не поглянути на Opel Grandland, він виділятиметься у потоці автомобілів сміливим дизайном, прогресивними функціональними акцентами та інноваційними технічними рішеннями, що дозволяють робити це впевнено. Від фірмової панелі Opel Vizor® у передній частині автомобіля аж до до кінчиків наче висічених світлодіодних задніх ліхтарів у кросовера Grandland завжди знайдеться щось новеньке.

Комфорт

ЕРГОНОМІЧНІ СИДІННЯ
ЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ ВСІХ

Ергономічні передні сидіння кросовера Opel Grandland, сертифіковані німецьким Інститутом за здоров’я спини (AGR)¹, забезпечать вам неабиякий комфорт під час дальніх поїздок.
Розслаблене сидяче положення
Регулювання за 14 напрямками²
Розкішна шкіряна оббивка²
Обігрів та вентиляція²

¹ Наявність залежить від рівня комплектації. Сертифікат є знаком якості, що присуджується незалежною комісією з випробування, до складу якої увійшли фахівці з різних медичних дисциплін.

² Опція у певних варіантах комплектації

Холодно не буде
КОМФОРТ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

Перемагайте холод за допомогою обладнання, створеного для вашого комфорту:
Підігрів передніх та задніх сидінь¹.
Підігрів керма¹. Натисніть кнопку, і кермо зігріє ваші руки.
Лобове скло Thermatec™ з підігрівом¹. Спостерігайте за тим, як швидко тане сніг.
Бічні дзеркала з підігрівом¹. Вам більше не доведеться зішкрібати лід. Отримайте можливість бачити все чітко лише за мить.

¹ Наявність залежить від рівня комплектації

СТИЛЬНИЙ ІНТЕР’ЄР
ІННОВАЦІЙНИЙ ТА ПРИВАБЛИВИЙ

Цілковито нове оформлення інтер’єру салону та ергономічні активні передні сидіння¹ з алькантари преміум-класу, робить Grandland не схожим на жоден інший кросовер у цьому класі. Подорожуючи в Opel Grandland, найважливішим для вас буде сама подорож, а не пункт призначення.

Технології

Динаміка руху
ДВИГУНИ

Випробовуйте потужність та насолоджуйтеся контролем із першої секунди завдяки надійній роботі Opel Grandland. На ваш вибір технічно вдосконалені двигуни: сучасний 1,2-літровий бензиновий двигун з прямим упорскуванням, динамічний 1,6-літровий бензиновий двигун на 165 к. с. та ощадливий 1,5-літровий дизель з турбонаддувом із потужністю у 130 к. с.

ЕФЕКТИВНІСТЬ
ТРАНСМІСІЯ

Із Opel Grandland ви матимете вибір між механічною або шести- чи восьмишвидкісною автоматичною коробкою передач. На додачу запропоновано вдосконалену систему пуску та зупинки двигуна, що заощаджує пальне. На дизельному двигуні передбачено блок контролю викидів нового покоління.

СВІТЛОДІОДНІ МАТРИЧНІ ФАРИ
INTELLILUX LED®

Представляємо новаторські матричні фари IntelliLux®. Це новий етап в еволюції виробництва фар. Ця найкраща у своєму класі система покращує видимість в темну пору доби завдяки постійному використанню дальнього світла, що не засліплює водіїв транспортних засобів, що рухають назустріч. Кожен блок фар складається із 84 сегментів, що пристосовуються до умов дорожнього руху шляхом автоматичного відключення окремих елементів.

Системи безпеки
АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА АВАРІЙНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Система¹ попереджає водія за допомогою звукового сигналу про небезпечні ситуації попереду. Якщо інший транспортний засіб або перехожий наближаються занадто близько, вона уповільнює хід або повністю зупиняє автомобіль.

¹ Автоматичне аварійне гальмування з радіолокаційним виявленням перехожих працює автоматично на швидкостях від 5 до 140 км/год. Допоміжні системи для водія, сконструйовані для автомобілів Opel, призначені допомагати водієві у межах параметрів, властивих системі. Відповідальність за керування автомобілем залишається на водієві.

ВСЕ під контролем
КАМЕРА ЗВОРОТНОГО ОГЛЯДУ НА 180°

Завдяки додатковій оглядовості, ви зможете з упевненістю маневрувати навіть у малогабаритних місцях. Удосконалена камера¹ Opel Grandand з оглядом на 180° виявлятиме об’єкти на вашому шляху, зручно і чітко виводячи їх на екран, що полегшує процес заїзду-виїзду зі стоянки та здавання назад.

¹ Наявність залежить від рівня комплектації

КЕРУВАТИ СТАЄ ЛЕГШЕ
СИСТЕМА УТРИМУВАННЯ У СМУЗІ РУХУ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИЇЗД ЗІ СМУГИ

Насолодіться більш високим рівнем безпеки та комфорту під час перебування за кермом. Система утриманні у смузі руху1,2 активно реагує на небезпечне кермування, м’яко повертаючи кермо², щоб автомобіль повернувся назад у свою смугу. Система попередження про виїзд зі смуги руху³ попередить вас про ненавмисний виїзд із обраної смуги руху.

Інновації

КОМПЛЕКС СИСТЕМ ДЛЯ ЇЗДИ ПО ШОСЕ
ЛЕГКІ ПОДОРОЖІ

Комплекс систем¹ для їзди по шосе — це інноваційне поєднання систем Grandland, що включає адаптивний круїз-контроль з функцією повної зупинки та систему утримування у смузі руху. Він працює у напівавтоматичному режимі, що допоможе вам на швидкісному шосе їхати певною смугою руху або їхати на певній відстані за транспортним засобом попереду. Щоб активувати всі ці системи, достатньо натиснути одну кнопку. У будь-який час ви зможете знову взяти керування на себе, просто злегка повернувши кермо.

¹ Опційне обладнання. Замовити можна лише у парі з восьмишвидкісною автоматичною коробкою передач.

ІНФОТЕЙМЕНТ
ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

Кросовер Opel Grandland укомплектовано новітнім цифровим екраном Pure Panel®. На ваш вибір інформаційно-розважальна або навігаційна системи з 7-дюймовим або 10-дюймовим сенсорним екраном з підтримкою Apple CarPlay ™ 1,3 та Android Auto ™ 2,3.

Радіоприймач у діапазонах AM/FM та цифрове DAB-сумісне радіо
Відтворення потокового аудіо та гучний зв’язок по каналу Bluetooth
Програвання звукозаписів через роз’єм USB
Голосове керування з підключеного смартфону

¹Apple CarPlay™ та Apple Siri™ є зареєстрованими товарними знаками компанії Apple Inc., що зареєстровані у США та інших країнах.

²Android Auto™ є зареєстрованим товарним знаком компанії Google Inc.

³Сумісність та деякі функціональні можливості можуть відрізнятися у залежності від типу пристрою та версії операційної системи. Щоб перевірити сумісність вашого пристрою, відвідайте сайт www.apple.com або www.android.com відповідно, або зверніться до найближчого офіційного дилера Opel.

⁴Bluetooth® є зареєстрованим товарним знаком компанії Bluetooth SIG inc.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА
Multimedia Navi Pro

Відвідайте місця, де ви ще не були! Тепер увесь європейський континент — під кінчиками ваших пальців на інтегрованій тривимірний карті завдяки навігаційній системі Multimedia Navi Pro з 10-дюймовим сенсорним екраном.
Динамічна навігація з тривимірним представленням об’єктів
Інтегрована база даних доріг країн Європи
На карті позначені цікаві для відвідування місця та корисні для водія пункти на дорогах

Технічні характеристики

 Двигуни
1.2 Direct Injection
Turbo Start/Stop 130
MКПП-6
1.6 Direct Injection
Turbo® 165 АКПП-6
1.5 Diesel AdBlue®
Start/Stop 130 АКПП-8
Потужність двигуна, к.с. 130 165 130
Трансмісія 6-ступінчата механічна 6-ступінчата автоматична 8-ступінчата автоматична
Тип приводу передній
Середні витрати пального, л/100 км 5,2 7 4,2
Екологічний клас EURO 6.3
EURO 5 EURO 6.3
Прайс-лист на авто 2023 р.в.
ДВИГУН/ТИП ТРАНСМІСІЇ GL SE GS GS Pack
1,6 PureTech 165 AT6 Євро 5 бензин 999 900
1,5 BHDi 130 S&S AT8 ЄВРО-6.3 дизель 1 047 900 1 098 500 1 158 000 1 333 500
спеціальна пропозиція 1 007 900 1 058 500 1 118 000 1 293 500
БЕЗПЕКА
ABS, EBS, AFU, ASR – Антиблокувальна система гальм,  Електронна система розподілу гальмівних зусиль, Система допомоги при екстреному гальмуванні, Антибуксувальна система
ESP — електронна система стабілізації
Пакет Безпека > включає  (● Лише для 1.6 PureTech)
— Круїз-контроль
— Система розпізнавання дорожніх знаків
— Попередження про виїзд зі смуги руху Lane Keeping Assist
● /—
Пакет Безпека > включає (● Лише для 1.5 BHDI)
— Круїз-контроль
— Система розпізнавання дорожніх знаків
— Система попередження про зіткнення та екстреного гальмування у міському циклі руху «Active safety brake»
— Асистент утримання в смузі руху Lane Keeping Assist
— Система розпізнавання втоми водія
● /—
Пакет Безпека + > включає
— Адаптивний Круїз-контроль з функцією повної зупинки «Stop&Go
— Система утримання в смузі руху «Lane Positionning Assist»
o
Фронтальні та бокові подушки безпеки водія та переднього пасажира, Шторки безпеки для передніх та задніх пасажирів
Система кріплення дитячих автокрісел ISOFIX (переднє пасажирське сидіння та 2й ряд сидінь)
Центральний замок  + пульт PLIP
Імобілайзер
Система моніторингу тиску в шинах
Автоматизоване електричне  стоянкове гальмо
Захист двигуна
КОМФОРТ
Електропідсилювач керма
Двозонний клімат — контроль
Електричні склопідйомники передніх та задніх дверей
Система безключового доступу та запуску двигуна Keyless Access + Двері багажного відділення з електроприводом та сенсором відкриття під заднім бампером автомобіля
Електрохромне дзеркало заднього огляду
Передній та задній датчики паркування + HU02 Зовнішні дзеркала заднього виду з електрорегулюванням, обігрівом, функцією автоскладання
Передній та задній датчики паркування + камера заднього виду 180°+ HU09 Зовнішні дзеркала заднього виду з електрорегулюванням, обігрівом, функцією автоскладання, моніторингом сліпих зон
Задні та передні датчики паркування з камерою 360, моніторинг сліпих зон o
ІНТЕР’ЄР
Центральний передній підлокітник
Другий  ряд сидінь: спинки складаються у співвідношенні1/3 — 2/3. Центральний задній підлокітник з відсіком для довгомірів/лиж
Оздоблення салону: темна тканина Berson + консоль декорована вставками сірого кольору
Пакет «Зима 1»  Комфортні передні сидіння, Налаштування водія та пасажира механічні у 4 напрямках, Підігрів передніх сидінь, Кермо оздоблене шкірою, Мультифункціональне кермо + Підігрів керма + Обігрів зони двірників
Оздоблення салону: темна тканина Focus з елементами шкіри + консоль декорована вставками під карбон
Оздоблення салону: Алькантара + консоль декорована вставками під карбон
Пакет «Зима 2»  Спортивні передні сидіння з сертифікацією AGR, Налаштування водія та пасажира механічні у 6 напрямках, з механічним регулюванням довжини подушки, Електричне налаштування поперекової підтримки водія та пасажира  у 4 напрямках, Підігрів передніх сидінь, Кермо оздоблене шкірою, Мультифункціональне кермо  + Підігрів керма + Обігрів зони двірників
Оздоблення салону: Шкіра + консоль декорована вставками під карбон + HU19 Зовнішні дзеркала заднього виду з електрорегулюванням, обігрівом, функцією автоскладання, індикацією сліпих зон та налаштуванням позиції при реверсі
Пакет «Зима 3»  Спортивні передні сидіння з сертифікацією AGR, Налаштування водія електричні у 8 напрямках з механічним регулюванням довжини подушки та налаштування пасажира механічні у 6 напрямках, з механічним регулюванням довжини подушки, Електричне налаштування поперекової підтримки водія та пасажира  у 4 напрямках,підігрів передніх та задніх сидінь, Вентиляція передніх сидінь, Кермо оздоблене шкірою, Мультифункціональне кермо  + Підігрів керма
Електричний обігрів поверхні лобового скла o
Алюмінієві накладки на педалі
МУЛЬТИМЕДІА
Сенсорний екран 7″, радіоприймач, 6 динаміків, Bluetooth, USB-роз’єм,  Android Auto, Apple Car Play + Цифрова панель приладів 7
Сенсорний екран 10″,  радіоприймач, 6 динаміків, Bluetooth, USB-роз’єм попереду та позаду, Android Auto, Apple Car Play, декоративна антенна, Цифрова панель приладів 12″ o
ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ ТА ОГЛЯДОВІСТЬ
Cвітлодіодні фари Eco LED з інтегрованими денними ходовими LED вогнями
Світлодіодні матричні фари INTELLILUX LED® PIXEL з інтегрованими денними ходовими LED вогнями, протитуманні фари
Система автоматичного включення передніх склоочищувачів
Асистент дальнього світла «High Beam assist» + Система автоматичного включення фар
ЕКСТЕР’ЄР
Легкосплавні колісні диски 17″ Calibra, 215/65
Легкосплавні колісні диски чорного кольору 18″ Manta, 225/55
Малорозмірне запасне колесо
Накладки на бампера та колісні арки чорного кольору, логотип Opel сріблястого кольору
Накладки на бампера та колісні арки кольору carbon black + вставки на передньому бампері кольору чорний глянець, логотип Opel чорного кольору
Рейлінги чорного кольору + Дах чорного кольору JD20  (несумісний з чорною фарбою 9VM0) o
Тоноване заднє скло та скло задніх дверей
Фарба емаль: БІЛИЙ (WPP0)
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Рейлінги чорного кольору + Дах чорного кольору JD20  (несумісний з чорною фарбою 9VM0) 15820
Задні та передні датчики паркування з камерою 360, моніторинг сліпих зон 6330
Пакет Безпека + > включає
— Адаптивний Круїз-контроль з функцією повної зупинки «Stop&Go
— Система утримання в смузі руху «Lane Positionning Assist»
13610
Електричний обігрів поверхні лобового скла 4750
Сенсорний екран 10″,  радіоприймач, 6 динаміків, Bluetooth, USB-роз’єм попереду та позаду, Android Auto, Apple Car Play, декоративна антенна, Цифрова панель приладів 12″ 15820
Легкосплавні колісні диски сірого кольору 18″ Anthrazit, всесезонні шини 225/55 3160
Фарба металік: (ЧЕРВОНИЙ LMM0, СТАЛЬНИЙ F4M0, ЧОРНИЙ 9VM0) 17360 15820 16560 17020
Фарба перламутр (СИНІЙ SMM6) 24300 22150 23180 23830

 

Авто в наявності

Opel Grandland GS 1.5D 8AT 130 к.с 2023 рік

Opel Grandland, GS дизель 1.5 л. (130 к.с.),
8 AКПП, білий глянець, 2023 рік

1 134 560 грн. Детальніше
Opel Grandland GS 1.5D 8AT 130 к.с 2023 рік

Opel Grandland, GS дизель 1.5 л. (130 к.с.),
8 AКПП, білий глянець, 2023 рік

1 118 000 грн. Детальніше
Opel Grandland GL 1,5 BHDi 130 к.с 8AT 2023 рік

Opel Grandland GL 1,5 BHDi (130 к.с)
AT8 білий глянець, 2023 рік

1 007 900грн. Детальніше

Де купити Opel?

Автоцентр “Лига”

вул. Петлюри 57/1

+38 (094) 710 52 39

ПН-ПТ 9:00 - 18:00
СБ 9:00 - 15:00
НД - вихідний

map-img

Рекомендована виробником роздрібна ціна для базової комплектації даної моделі. Оплата здійснюється в гривні. Вказані ціни і комплектація можуть відрізнятися від актуальних. Актуальні ціни і доступні комплектації уточнюйте в салонах офіційних дилерів Opel в Україні.

Усі ціни, вказані на сайті, є рекомендованими роздрібними цінами. Зверніться до дилера Opel, щоб уточнити ціни на автомобіль Opel. Рекомендовані роздрібні ціни й технічні характеристики автомобіля призначені виключно для інформаційних цілей і не можуть розглядатися як договірні та/або відкриті пропозиції. Точні ціни та комплектації автомобіля відповідають даним, зазначеним у договорі купівлі-продажу, укладеному між клієнтом і дилером Opel. Обов’язково перевірте технічні характеристики автомобіля та уточніть ціни у дилера, перш ніж завершити замовлення.

Зображення та кольори наводяться виключно в цілях ілюстрації, також може бути показане додаткове обладнання. Компанія Opel робить усе можливе, щоб на сайті була тільки актуальна інформація, але вона не несе відповідальності за будь-які збитки або претензії, що виникли внаслідок неактуального вмісту веб-сайту. Сайт може містити недостовірні дані в результаті зміни продукту після останнього редагування. Деякі наведені варіанти можуть бути доступні лише в окремих країнах або можуть бути придбані за додаткову плату у вашій країні. Компанія Opel залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни до технічних характеристик продукції. Зверніться до вибраного дилера Opel, щоб уточнити, які технічні характеристики автомобіля доступні у вашій країні.

вул. Петлюри 57/1

+38 094 710 52 39

ПН-ПТ 9:00 - 18:00
СБ 9:00 - 15:00
НД - вихідний