Бренд Opel відправляє за титулом «Автомобіль року в Україні 2021» відразу шість автомобілів!

Бренд Opel бере участь у всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2021». Оголошене відразу шість моделей: три легкових і три комерційних. За титулом «Кращого легкового автомобіля» відправлені Opel Corsa, Opel Combo Life, Opel Zafira Life. На титул «Кращого комерційного автомобіля» претендують Opel Combo Cargo, Opel Vivaro, Opel Movano.

Перезавантаження Opel в Україні стартувало в 2019 році, вже в 2020-му модельна гамма Бренду була істотно розширена – перш за все, за рахунок сімейних венів і комерційних автомобілів. А тепер Opel бере участь у всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2021», заявивши до участі відразу шість автомобілів! Такий підхід дозволить максимально повно презентувати різні моделі Opel всім зацікавленим автолюбителям і потенційним клієнтам.

Уже зараз автомобілі Бренду Opel активно завойовують нагороди на міжнародному рівні і отримують визнання у всьому світі. Так, драйвовий хетчбек Opel Corsa, бестселер компактних автомобілів, був нагороджений престижним титулом «Кращий Автомобіль Європи 2020 року в продажу» ( «Best Buy Car of Europe in 2020»). У свою чергу ще одна модель славного німецького Бренда завоювала даний титул роком раніше, сімейний мінівен Opel Combo Life став володарем нагороди «Кращий Автомобіль Європи 2019 року в продажу». А його вантажна версія Combo Cargo була визнана «Кращим компактним фургоном для бізнесу 2020». І це тільки початок перемог Opel, адже в Україні його чекає не менший успіх, і ось чому:
На титул «Кращого легкового автомобіля» претендують три моделі – Opel Corsa, Opel Combo Life, Opel Zafira Life – кожна пропонує свої важливі переваги.

Наприклад, компактний хетчбек Opel Corsa стане ідеальним вибором для міських поїздок: економічні двигуни, 8-ступінчаста АКПП, камера заднього виду, невеликі габаритні розміри. Однак «маленький автомобіль» – не означає «примітивний автомобіль»: модель Opel Corsa виділяється елегантним дизайном і високоякісною обробкою салону, а також використанням таких передових технологій, як повністю світлодіодні фари, 10-дюймовий сенсорний дисплей, 7-дюймовий ЖК-екран панелі приладів.

Бренд Opel відправляє за титулом «Автомобіль року в Україні 2021» відразу шість автомобілів!
Opel Corsa

На цьому тлі пасажирський вен Opel Combo Life пропонує лише трохи більші зовнішні розміри, але набагато більше місця всередині: не тільки 5-місний, але навіть 7-місний варіант салону! Крім того, Opel Combo Life відрізняється економічними дизельними моторами і хорошим оснащенням навіть в стартових комплектаціях: це універсальний автомобіль для вашої родини і сімейного бізнесу. Нарешті, крупний мінівен Opel Zafira Life ідеально підходить на роль корпоративного бізнес-шаттла або для перевезення великої компанії людей: 7- або 8-місний салон, можливість установки роздільних сидінь і столика («офіс на колесах»), великий багажний відсік, потужний 2-літровий дизельний двигун, і навіть електропривод зрушення бокових дверей з сенсорним управлінням.

Бренд Opel відправляє за титулом «Автомобіль року в Україні 2021» відразу шість автомобілів!
Combo Life

У сегменті комерційних автомобілів, Бренд Opel також представив відразу три моделі: Combo Cargo, Vivaro, Movano – фактично, всю комерційну лінійку. Таким чином, Бренд повністю відповідає на різні запити від різних клієнтів.

Так, автомобіль Opel Combo Cargo є ідеальним транспортом для доставки в межах міста: компактний, в’юнкий, економічний фургон відмінно підходить для тісних вуличок великого мегаполісу. Модель Opel Vivaro – справжній універсал на колесах: даний автомобіль дозволяє вибрати не тільки розмір кузова, але і його тип – крім вантажного фургона, також запропонована вантажопасажирська версія Vivaro Crew Cab з 6-місний салоном. Нарешті, флагманська модель Opel Movano – це не тільки найбільший фургон, але і найгарячіша новинка в комерційній гамі Бренду: автомобіль недавно був представлений в оновленій версії. І у нього є все, щоб стати ідеальний «перевізником» на далекі дистанції – починаючи від самого об’ємного дизельного двигуна (2,3 л потужністю 125 або 150 к.с.) і закінчуючи самим містким кузовом (до 12,5 куб. м) в гамі комерційних автомобілів Opel.

Бренд Opel відправляє за титулом «Автомобіль року в Україні 2021» відразу шість автомобілів!