Opel змінює свою знамениту «блискавку». Новий логотип для нового Opel Mokka

3 ключові факти новини:

– Всі нові моделі Opel відтепер матимуть новий логотип-«блискавку».

– Первістком стане модель Opel Mokka.

– Легендарний логотип «блискавка в кільці» вперше з’явився у 1963 році.

Бренд Opel буквально «заново народився» із запуском моделі Mokka. Новинка є першим носієм нового фірмового «обличчя Бренда» – Opel Vizor. Автомобіль вперше отримав повністю цифровий салон – Pure Panel. Навіть напис «Mokka» тепер виконується за допомогою спеціального шрифту і розташований по центру задніх дверей. Зміни настільки масштабні, що не обійшли і фірмовий логотип Opel: відтепер легендарна «блискавка» буде виконана в новому стилі і прикрасить всі майбутні моделі німецького автомобільного Бренда.

Opel змінює свою знамениту «блискавку». Новий логотип для нового Opel Mokka

«Навколишній кільце стало тонше, ніжніше, точніше, виразніше. Нове кільце дозволяє ще більше підкреслити фірмову «блискавку», акцентувати на ній максимум уваги. Всі деталі загострені, з дуже маленькими радіусами заокруглення. Напис «Opel» інтегрований в нижню частину кільця і нагадує тонке гравіювання на ювелірному виробі. Цей елемент ніби символізує німецьку точність. У новій моделі Mokka ми вбудували логотип- «блискавку» в оригінальну передню частину Opel Vizor, а також ідеально розташували логотип ззаду по центру кришки багажника, додатково підкресливши ансамбль назвою моделі», – ділиться своїми враженнями віце-президент по дизайну Бренда Марк Адамс (Mark Adams).

Логотип у вигляді блискавки, яка вписана в кільце, прикрашає всі автомобілі Opel, починаючи з 1963 року. Залежно від моделі та року випуску, емблема могла трохи відрізнятися. Наприклад, в 1970 році були розроблені і почали застосовуватися перші чіткі принципи єдиного дизайну та оформлення для всіх областей діяльності компанії. Корпоративний дизайн вперше був змінений в 1987 році. Подальші зміни відбулися вже в новому тисячолітті – наприклад, тоді «блискавка» отримала тривимірну форму, а однотипні логотипи та емблеми Бренда на різних продуктах ментально зближували їх один з одним. Починаючи з 2016 року, всі моделі Opel прикрашені гострокутною хромованою блискавкою. Новий офіційний логотип Бренда був розроблений влітку 2017 року – він був виконаний в плоскій формі. Оновлена «блискавка» ідеально поєднується з подібним двомірним логотипом, вона відмінно підходить для реклами і комунікації в новому «цифровому» світі. А тепер нове покоління Opel Mokka стане першим автомобілем Бренда, який отримає не тільки оригінальне оформлення «Opel Vizor», але також і новий логотип Бренда.