Озонування салону автомобіля

У переліку послуг нашого автосервісу є досить актуальна і корисна для вашого здоров’я процедура – озонування салону автомобіля.

Озонування – технологія очищення, заснована на використанні газу озону О3 – сильного окислювача.

Пристрій “озонатор” виробляє озон з кисню, що міститься в атмосферному повітрі, шляхом пропускання його через високовольтні електричні розряди на керамічних пластинах.

Функції озону

  • Озон знищує всі відомі мікроорганізми: віруси, бактерії, грибки, водорості, цисти
  • Не існує стійких до озону форм мікробів.
  • Озон діє дуже швидко – протягом декількох секунд.
  • Озон видаляє запахи і присмаки, які людям здаються неприємними.
  • Озон знищує відомі мікроорганізми в 300-3000 разів швидше, ніж будь-які інші дезінфектори.

Не слід плутати процес озонування з іонізацією. Адже, іонізація повітря – це збагачення його негативно зарядженими аероіони. Відбувається заповнення ними приміщення, з’єднання з киснем, нейтралізація позитивних частинок. При диханні вони потрапляють в кров людини, збільшують газообмін, насичують клітини киснем. Іонізатор повітря будинку потрібен для створення комфортного клімату в приміщенні, збереження продуктів в холодильнику, сушки взуття.

Тобто, озонування – безпосередньо ОЧИЩУЄ середовище, а іонізація – лише збільшує кількість позитивних іонів і не очищує повітря.

Як відбувається процес озонування:

  1. Озонатор встановлюється в автомобіль клієнта, підключається до живлення
  2. Двигун запускається, включається вентилятор кондиціонера на максимальну потужність і обирається режим рециркуляції повітря салону.
  3. Включається режим озонування на 40 хвилин, зачиняються усі двері та підіймаються скло.
  4. Після закінчення озонування, відкриваються усі двері і провітрюється автомобіль 50 хвилин. Може відчуватися специфічний запах – це нормально.

Вартість послуги складає 500 грн.

Рекомендується проводити озонування салону автомобіля хоча б 2 рази на рік, а для людей із проблемами алергії – частіше.